Штативи для селфі BASEUS Following Shot Tripod 360 (SUYT-B01)
BASEUS Following Shot Tripod 360 |
|
Штатив крутить камеру на 360 градусів, дозволяючи робити кругові фото і селфі під потрібним кутом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Following Shot Tripod 360
Усі ціни 8 →Baseus 360AI Following Shot Tripod Head Black (SUYT-B01) SUYT-B01 | 499 грн. |
Штатив тримач для смартфона Baseus 360 ° AI Following Shot Tripod Head 17. | 749 грн. |
Штатив для смартфона Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head Чорний (SUYT | 550 грн. |
Штатив для смартфона Baseus 360 ° AI Following Shot Tripod Head Black (SUY | 529 грн. |
Смарт штатив Baseus 360 ° AI Following Shot Tripod Head SUYT-B01 Black | 599 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →