Болгарка BauMaster AG-9012BE
BauMaster AG-9012BE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster AG-9012BE
Угловая шлифмашина BauMaster (AG-9012BE) | 1 224 грн. |
Кутова шліфувальна машина BauMaster AG-9012BE | 1 224 грн. |
Болгарка (Угловая шлифмашина) BauMaster AG-9012BE | 1 117 грн. |
Болгарка BauMaster AG-9012BE | 1 224 грн. |
Кутова шліфувальна машина BauMaster AG-9012BE | 1 224 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →