Болгарка Forte AG 9-125 87475
Forte AG 9-125 87475 11000 об/хв регулятор обертів 12000 об/хв |
|
Модель AG 9-125 без налаштування числа обертів, а в моделі AG 9-125 V є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 9-125 87475
Усі ціни 12 →Угловая шлифмашина Forte AG 9-125 (87475) | 1 090 грн. |
FORTE AG 9-125 | 1 332 грн. |
Болгарка (Угловая шлифмашина) Forte Ag 9-125 | 1 075 грн. |
Болгарка FORTE AG 9-125 | 1 842 грн. |
FORTE AG 9-125 | 1 237 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Forte AG 9-125 87475
Ціни на Forte AG 9-125 87475 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 9-125 V 87484 | від 1 366 грн. | 7 пропозицій | ||
Forte AG 9-125 87475 | від 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →