Тример BauMaster GT-3516
BauMaster GT-3516
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1600 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Тип штанги:пряма
Вага:4.18 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GT-3516
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster GT-3516
Усі ціни 6 →Электрокоса BauMaster (GT-3516) | 2 763 грн. |
Электротриммер BauMaster GT-3516 | 2 763 грн. |
Тример електричний BauMaster GT-3516 | 2 598 грн. |
Тример BauMaster GT-3516 | 2 763 грн. |
Електрокоса BauMaster GT-3516 1600 Вт | 2 763 грн. |
Електротріммер BauMaster (1600 Вт) GT-3516 | 3 771 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →