Тример Gartner BCE-1720
Відео 1Фото 6 |
Практична електрична мотокоса середньої потужності для косіння трави та боротьби з бур'янами на прибудинковій/садової території. Для роботи вимагає постійного підключення кабелю живлення до стандартної побутової електромережі з напругою 220В, що дещо обмежує область застосування. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для періодичного побутового використання.
Відрізняється простотою використання, не потребує спеціальних навичок. Має невелику вагу (4 кг) і зручний ремінь, що розподіляє навантаження по плечовому поясу користувача. В якості ріжучого інструменту використовується тримерна головка з напівавтоматичною подачею корду або комплектний сталевий трилопатевою ножа, що дозволяє ефективно боротися з деревоподібної бур'янистої і чагарникової порослю (стебла до 10 мм).
Мінімальна висота різання на партерних газонах 2-4 см, на звичайних 3-5 см. Електричний двигун тримера Gartner BCE-1720 з номінальною частотою обертання 8500 об/хв і максимальною потужністю 1700 Вт обладнаний системою плавного пуску, що виключає небезпечні ривки при старті. Завдяки помірній ширині смуги різання (38 см волосінню і 25,5 см лопатевим ножем) мотокоса може використовуватися в місцях, де не пройде звичайна колісна газонокосарка. Налаштовувана рукоять допомагає правильно орієнтувати інструмент під час роботи. Завдяки розбірний несучої штанзі при зберіганні займає мінімум місця.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Купити Gartner BCE-1720
Усі ціни 26 →Gartner Gartner BCE-1720 K (844526) | 3 905 грн. |
Триммер садовый электрический Gartner BCE-1720 K | 2 836 грн. |
Тример електричний Gartner BCE-1720 K (844526) | 3 342 грн. |
Тример електричний GARTNER BCE-1720 K (844526) | 2 850 грн. |
Тример електричний Gärtner BCE-1720 K 844526 | 2 850 грн. |