Автомонітор Baxster BHA10232H Flat
Фото 4 |
Baxster BHA10232H Flat |
|
Автомонітор Baxster BHA10232H Flat оснащений двома слотами для SIM-карт. Також, є можливість підключення двох пар навушників через ІЧ
Розмір даного автомонітора з урахуванням кріплення: 240x230x120 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster BHA10232H Flat
Накладка на подголовник Baxster bha10232h Flat black (1шт) | 5 236 грн. |
Накладка на підголівник Baxster BHA10232H Flat black (1шт) | 6 140 грн. |
Комплект накладок на подголовник Baxster BHA10232H Flat Black (пара) | 6 140 грн. |
Накладної монітор на підголовник Baxster BHA10232H Flat black | 6 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →