Парктронік Baxster PS-418-11
Baxster PS-418-11 |
|
Модель може мати чорний або білий колір датчиків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster PS-418-11
Усі ціни 21 →Baxster PS-418-11 Black | 640 грн. |
Парктроник BAXSTER PS-418-11 белый | 560 грн. |
Парктронік Baxster PS-418-11 silver | 498 грн. |
Парктронік Baxster PS-418-11 Білий | 659 грн. |
Baxster PS-418-11 Silver | 640 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →