Зарядна станція Be cool BC296NCM
Фото 6
Be cool BC296NCM
USB-C 100 Втчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-A
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність300 Вт
Пікова потужність500 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Виходи
Розеток (230 В)1 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід1 шт DC5525 (12 В / 10 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Від порту USB-C
DC вхід1 шт DC7909 (12 – 24 В / 5 А)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність батареї296 Вт*год
Циклів зарядки1000
Потужність зарядки (розетка)60 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)120 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth
Блок живленнязовнішній
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити340x106x188 мм
Вага4 кг
Гарантія2 роки
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Be cool BC296NCM
Зарядна станція BE COOL BC296NCM 500 Вт / 300 Вт / 296 Вт*год / Чиста синусоїда Новий
Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
Маркетплейс: Rozetka.ua  Super-stock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
(Луцьк)
Гарантія: 6 міс. від магазину