Блок живлення be quiet! TFX Power 3 BN322
Відео 2Фото 4 |
be quiet! TFX Power 3 BN322 2021 рікTFX (для міні і медіа ПК) 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! TFX Power 3 BN322
Усі ціни 27 →Be Quiet! TFX Power 3 300W Bronze (BN322) BN322 | 2 549 грн. |
Блок живлення Be quiet! 300W Tfx Power 2 Bronze (BN322) | 2 671 грн. |
Блок питания Be quiet! 300W Tfx Power 2 Bronze (BN322) | 2 671 грн. |
Блок питания Be quiet! 300w tfx Power 2 Bronze (bn322) | 2 807 грн. |
Блок живлення Be quiet! 300W TFX Power 2 Bronze (BN322) | 2 826 грн. |
be quiet! TFX Power 3 Bronze — другий за компактністю формат блоків живлення TFX, від німецького бренду be quiet!. У порівнянні з Flex-ATX, володіє більшим, а тому тихішим вентилятором діаметром 8 см. А також великою кількістю кабелів, у тому числі для відеокарти 6+2-pin. Простіше кажучи, можна підключити відеокарту ват до 150.
Номінальна потужність у TFX Power 3 тільки одна — 300 Вт (пікова всі 350 Вт), але можна вибрати сертифікат енергоефективності: Bronze або Gold. У другого вищий ККД (90 проти 85%) і ще тихіший вентилятор. Незважаючи на компактні розміри, важить блок живлення майже кілограм, чому причина добротна схемотехніка компанії CWT і великі алюмінієві радіатори.
До половини навантаження на БЖ вентилятор видає майже нечутні на слух 15 дБ, а при максимальному навантаженні розкручується до 1800 об/хв, що результує в уже відчутні 29 дБ. Досягається це чотириполюсним мотором для кращого центрування і кульковим підшипником з гвинтовою нарізкою з продовженим терміном служби.
Модификації be quiet! TFX Power 3
Ціни на be quiet! TFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! TFX Power 3 BN322 | від 2 549 грн. | 27 пропозицій | ||
be quiet! TFX Power 3 BN323 | від 3 100 грн. | 2 пропозиції |