Блок живлення be quiet! System Power 10 BN327
Відео 6Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN327 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! System Power 10 BN327
Блок живлення be quiet! System Power 10 550w (bn327) | 2 555 грн. |
Блок живлення Be quiet! System Power 10 550W System Power 10 550W | 2 684 грн. |
Блок питания be quiet! System Power 10 550W (BN327) BN327 | 2 775 грн. |
Блок питания be quiet! System Power 10 550W (BN327) BN327 | 2 781 грн. |
Блок живлення be quiet! System Power 10 550W (BN327) | 2 775 грн. |
Відеоогляди
10 червня 2023, 17:31
Що краще? #
Вагаюся між Gigabyte P650B та be quiet! system power 650w, в gigabyte японські деталі, гідродинамічний підшипник та ціна на 600-700грн нижча, чи вартий цей be quiet! тих 600грн?
26 квітня 2023, 09:12
Добрый день, потянет ли этот блок проц 8+4 пин? #
Допустим я взял материнскую плату b760 а там надо проц 8+4 пин, потянет ли он?)
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 2 259 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 2 555 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 2 939 грн. | 26 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 3 299 грн. | 25 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 4 749 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо