Блок живлення be quiet! System Power 10 BN326
Відео 6Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN326 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! System Power 10 BN326
Be Quiet! System Power 10 450W (BN326) BN326 | 2 259 грн. |
Блок живлення Be Quiet! SYSTEM POWER 10 450W (BN326) | 2 259 грн. |
Блок живлення be quiet! System Power 10 450W (BN326) | 2 259 грн. |
Блок живлення be quiet! System Power 10 450W (BN326) | 2 395 грн. |
Блок живлення Be quiet! System Power 10 450W 80 PLUS Bronze (BN326) | 2 226 грн. |
10 червня 2023, 17:31
Що краще? #
Вагаюся між Gigabyte P650B та be quiet! system power 650w, в gigabyte японські деталі, гідродинамічний підшипник та ціна на 600-700грн нижча, чи вартий цей be quiet! тих 600грн?
26 квітня 2023, 09:12
Добрый день, потянет ли этот блок проц 8+4 пин? #
Допустим я взял материнскую плату b760 а там надо проц 8+4 пин, потянет ли он?)
Відеоогляди
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 2 259 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 2 555 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 2 939 грн. | 24 пропозиції | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 3 299 грн. | 25 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 4 749 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →