Блок живлення be quiet! System Power 10 BN330
Відео 6Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN330 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! System Power 10 BN330
Усі ціни 9 →Be Quiet! System Power 10 850W (BN330) BN330 | 4 749 грн. |
Блок живлення Be quiet! System Power 10 850W System Power 10 850W | 4 928 грн. |
be quiet! System Power 10 850W (BN330) | 4 990 грн. |
Блок живлення Be quiet! System Power 10 850W 80 PLUS Gold (BN330) | 4 749 грн. |
Блок живлення Be Quiet! SYSTEM POWER 10 850W (BN330) | 4 749 грн. |
Німецька педантичність
be quiet! System Power 10 850W - довгоочікуване оновлення молодшої серії блоків живлення іменитого німецького бренду. При незмінно помірній ціні новинка отримала ряд приємних поліпшень. Кабелі як і раніше модульні, але тепер плоскі та м'які, що сприяє їхньому акуратному укладання всередині корпусу ПК.
Уніфікація електроніки
Конденсатори залишилися тайванськими Teapo, але відтепер належать до високотемпературної серії 105 градусів за Цельсієм. А ось виробник електронного начиння змінився: замість HEC використовується CWT. Тим самим було be quiet! уніфікувала свою схемотехніку під одного ОЕМ-партнера. Нагадаємо, раніше зустрічалися моделі БЖ be quiet! ще на базі FSP.
На низьких оборотах
Коефіцієнт корисної дії 85 відсотків результує сертифікат енергоефективності 80 PLUS Bronze. На зміну вентилятору Yate Loon прийшов фірмовий be quiet!, правда на простому підшипнику ковзання. Зате до 50% навантаження на БЖ вертушку взагалі не чути і навіть за повних 100% вона набагато тихіша за конкурентів.
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 2 226 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 2 555 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 2 939 грн. | 24 пропозиції | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 3 299 грн. | 25 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 4 749 грн. | 9 пропозицій |