Блок живлення be quiet! Straight Power 12 BN339
Відео 11Фото 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN339 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 12 BN339
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339) | 10 988 грн. |
be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339) | 10 988 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339) | 10 301 грн. |
Блок питания be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339) | 10 073 грн. |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 12
Ціни на be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | від 6 699 грн. | 10 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | від 7 020 грн. | 11 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | від 8 555 грн. | 12 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | від 10 073 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | від 12 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →