Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M BN346
Фото 4 | Очікується у продажу 10 375 грн. Потужність: 1200; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8+8(4+4); Гарантія виробника: 10 років; |
be quiet! Pure Power 12 M BN346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Багаторічна гарантія
Тихий Надійний Модульний Можливо якщо у вас великий корпус під повноцінні ATX плати може не вистачити завдовжки рідних дротів. Будьте уважні.
Дуже туго втикається штекер 24 pin, але може це проблема плати. Сергій: користуюся be quiet! BN342 кілька місяців |
Гарний БЖ, Але прийшов з розірваною пломбою, це не припустимо, Гарантії тепер немає, Не рокомендую до покупки Модульна система проводів Розірвана пломба Нублоїд 002: користуюся be quiet! BN342 менше місяця |
Рекомендую як надійну модель! Тиша у роботі 93% КПД (до 92.6% КПД), модульна конструкція, важкий, якісні компоненти в середині. Відсутня підсвітка та екран який би показував скільки споживає ПК в даний момент години. PHOTO-PR: користуюся be quiet! BN343 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації be quiet! Pure Power 12 M
Ціни на be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | від 3 921 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | від 4 332 грн. | 9 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | від 5 229 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | від 6 175 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | від 6 695 грн. | 10 пропозицій |
Поставивши без проблем, якщо не враховувати дуже тугий хід усіх дротів, особливо найбільшого 24 pin (видно на фото). Тиснувши з усіх сил, гнулася плата і корпус)) Я вже думав трісне, пішов до фахівця, він сказав "ну а шо ти хочеш, нове", але друг недавно зібрав ПК з БЖ від gigabyte і там всі дроти втикалися легко.
Бачив відгуки що комусь не вистачало довжини дротів, але в мене корпус формату mATX, я такої проблеми не відчув, можливо це користувачі ATX плат і відповідно великих корпусів.
В іншому немає претензій до БП, працює поки що трохи більше 2х місяців без проблем.