Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 BN331
Відео 12Фото 13 |
be quiet! Dark Power Pro 13 BN331 1300 Вт1600 Вт |
|
Просунутий, високоефективний та повністю модульний блок живлення підвищеної потужності (1200 Вт) з тихою системою охолодження та сертифікатом 80+ Titanium. Модель була представлена на ринку в рамках сімейства Dark Power, серед важливих переваг якого – елітна схемотехніка, можливість ручного поділу лінії +12V та використання безкаркасних кулерів Silent Wings. Пристрій одягнений у стильний перфорований корпус, через отвори в якому добре видно великий малошумний вентилятор з гідродинамічним підшипником та діаметром лопатей 135 мм.
Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 12 позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для забезпечених ентузіастів та геймерів. Висока вихідна потужність дозволяє без проблем заживити ультрапродуктивну оверклокерську платформу або конфігурацію mutiGPU. Також відмінно підійде для живлення потужних робочих станцій, зокрема створених на HEDT-платформах AMD Ryzen Threadripper та Intel Xeon. Високотехнологічна апаратна платформа з прогресивною схемотехнікою забезпечує видатний ККД 95% та бездоганну стабільність напруг. Японські конденсатори з температурним режимом 105 ° C забезпечують відмінну надійність та термін експлуатації. Серед іншого звернемо увагу на те, що цей пристрій став переможцем престижної European Hardware Awards 2021 у категорії «Блоки живлення».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Dark Power Pro 13 BN331
Be Quiet! Dark Power Pro 13 1300W (BN331) BN331 | 17 749 грн. |
Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 ATX 3.0 1300W (BN331) | 17 794 грн. |
be quiet! Dark Power Pro 13 ATX 3.0 1300W (BN331) | 17 794 грн. |
Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 1300W (BN331) | 17 677 грн. |
Блок питания Be Quiet! Dark Power Pro 13 1300W (BN331) | 17 683 грн. |
Модификації be quiet! Dark Power Pro 13
Ціни на be quiet! Dark Power Pro 13 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Power Pro 13 BN331 | від 17 677 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Dark Power Pro 13 BN332 | від 19 666 грн. | 8 пропозицій |