Кулер be quiet! Dark Rock TF 2 (BK031)
Відео 17Фото 6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Dark Rock TF 2
Усі ціни 11 →Be Quiet! Dark Rock TF 2 (BK031) BK031 | 4 359 грн. |
Кулер для процессора be quiet! Dark Rock tf 2 (bk031) 2066/2011/1200/115x/ | 4 644 грн. |
Воздушное охлаждение be quiet! Dark Rock TF 2 (BK031) BK031 | 4 252 грн. |
Кулер для процесора Be quiet! Dark Rock TF 2 1700 (BK031) | 4 247 грн. |
Процесорний кулер Be Quiet! Dark Rock TF 2 (BK031) | 4 359 грн. |
Перевернута вежа
be quiet! Dark Rock TF 2-повітряний суперкулер (цим терміном називають моделі з тепловідводом понад 200 Вт) рідкісного формату Top-Flow або ж, як його жартівливо називають, «бутерброд». Перевагою подібних рішень є не тільки менша висота, ніж у класичних веж, але і додатковий обдув підсистеми живлення материнської плати.
Метал і кераміка
Радіатор являє собою два масиви алюмінієвих ребер, зверху крупніше, знизу поменше, об'єднаних шістьма мідними теплотрубками. Чорна фарба покриття включає керамічні частинки для кращого розсіювання тепла. Незабарвлена лише пластина, що контактує з процесором — вона відполірована до дзеркального блиску.
Подвійний обдув
Обдувається радіатор парою 135-мм вентиляторів be quiet! Silent Wings 3 на довговічному гідродинамічному підшипнику. При 50 відсотках оборотів шум не перевищує 20 дБ. Висота всієї конструкції становить 13.5 см, що приблизно на чверть нижче типової вежі. Це особливо актуально в корпусах з вертикальним розташуванням відеокарти, а також при складанні Mini-ITX комп'ютерів.
Особливості комплектації
Підтримуються всі актуальні процесорні сокети Intel і AMD. Хіба що на перших порах в комплекті може не бути кріплення для новенького LGA 1700, але його можна безкоштовно запросити на офіційному сайті be quiet!. Згодом же Dark Rock TF 2, Як і інші кулери і СРО be quiet!, почне за замовчуванням комплектуватися цим кріпленням.