Водяне охолодження be quiet! Silent Loop 2 360mm (BW012)
Відео 28Фото 6 |
be quiet! Silent Loop 2 360mm
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Silent Loop 2 360mm
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Silent Loop 2 360mm
Усі ціни 6 →Водяне охолодження Be quiet! Silent Loop 2 360mm (BW012) Silent Loop 2 360 | 7 568 грн. |
Водяное охлаждение be quiet! Silent Loop 2 360 (BW012) BW012 | 7 571 грн. |
Водяне охолодження be quiet! Silent Loop 2 360mm (BW012) | 6 986 грн. |
Водяне охолодження be quiet! Silent Loop 2 360 (BW012) | 8 087 грн. |
Водяное охлаждение be quiet! Silent Loop 2 360 (BW012) BW012 | 7 565 грн. |
Водяне охолодження be quiet! Silent Loop 2 360 (BW012) | 7 565 грн. |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Silent Loop 2 360mm
Ціни на be quiet! Silent Loop 2 360mm |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Loop 2 240mm | від 5 299 грн. | 9 пропозицій | ||
be quiet! Silent Loop 2 280mm | від 5 224 грн. | 9 пропозицій | ||
be quiet! Silent Loop 2 360mm | від 6 986 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →