Водяне охолодження be quiet! Pure Loop 2 FX 360 (BW015)
Відео 6Фото 5 |
be quiet! Pure Loop 2 FX 360
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Pure Loop 2 FX 360
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Pure Loop 2 FX 360
Усі ціни 11 →Водяне охолодження be quiet! Pure Loop 2 FX 360 (BW015) | 6 211 грн. |
Be Quiet! Pure Loop 2 FX 360mm (BW015) BW015 | 6 849 грн. |
Система водяного охолодження be quiet! Pure Loop 2 FX 360 (BW015) pdiscoun | 4 655 грн. |
Водяне охолодження Be quiet! Pure Loop 2 FX 360mm (BW015) Pure Loop 2 FX 3 | 6 671 грн. |
Водяное охлаждение be quiet! Pure Loop 2 FX 360 (BW015) BW015 | 6 371 грн. |
ще 6 пропозицій
Корпус 500fx be quiet! , мать asus rog strix b550-f gaming wifi ii. Монтаж на верхнюю крышку корпуса, радиатор просто упирается в охлаждение врм матери, косо ещё можно было бы посадить, но когда подключаю провода питания cpu, то все, возможность монтажа исчезает вовсе. Интересно компания be quiet проводила хоть какие то тесты по совместимости с материнскими платами, у многих ведь в той части находится питание, выходит покупаешь мега не оптимизированный охлад. Недостатки все перечеркивают Не возможность использования из за не совместимости с родным же корпусом 500 fx и видимо большинством новых материнских плат. В которые монтаж будет не возможен Коментарі 1
Гений на вернюю панель возможно крепление максимум 240мм радиатор а не 280 |
Додати відгук
13 грудня 2022, 00:50
Корпус pure base fx 500, будет ли достаточно для i7 13700k, при 240 мм сверху? #
Відеоогляди
Модификації be quiet! Pure Loop 2 FX 360
Ціни на be quiet! Pure Loop 2 FX 360 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Loop 2 FX 240 | від 5 395 грн. | 7 пропозицій | ||
be quiet! Pure Loop 2 FX 280 | від 5 565 грн. | 8 пропозицій | ||
be quiet! Pure Loop 2 FX 360 | від 4 655 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →