Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM (BL087)
Фото 5 |
be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Shadow Wings 2 140 PWM
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
Усі ціни 16 →Be Quiet! Shadow Wings 2 140mm PWM (BL087) BL087 | 489 грн. |
Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140 mm PWM (BL087) BL087 | 489 грн. |
Вентилятор be quiet! SHADOW WINGS 2, 140mm PWM (BL087) BL087 | 642 грн. |
be quiet! be quiet!! SHADOW WINGS 2, 140mm PWM (BL087) bl087 | 489 грн. |
Кулер be quiet! Shadow Wings 2 140mm PWM (BL087) BL087 | 564 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
Ціни на be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM | від 423 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM | від 489 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →