Манікюрний набір Beauty Nail DM-208
Фото 11 |
Beauty Nail DM-208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beauty Nail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beauty Nail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beauty Nail DM-208
Професійний Фрезер для манікюру і педикюру Beauty Nail DM-208 c педаллю 35 | 1 320 грн. |
Фрезер-машинка для маникюра и педикюра с педалью Beauty nail 9-1 DM-208 ко | 1 099 грн. |
Професійний Фрезер для манікюру та педикюру Beauty Nail DM-208 з педаллю 3 | 1 380 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
По-перше він підійде або для домашнього використання або для новачків, так як для професійного використання заслабкий (30 Вт замало). У руці трохи вібрує, але можна приловчитися і робити гарний манікюр. Охолодження працює слабко, що також підкреслює не професійне призначення. Порадував наявністю форварда та реверсу (напрямок обертання фрези), не потрібно крутити руку, можна просто переключити режим. Фрези, які йдуть у комплекті, досить середні. Порадував красивий дизайн та наявність педалі, завдяки якій можна увімкнути та вимкнути пристрій у будь-який момент.
P. S. Загалом ідеально щоб вчитися вчитися та ще раз вчитися.