Манікюрний набір Global Fashion DM-212
Фото 5 |
Global Fashion DM-212 |
|
В комплекті передбачена ножна педаль.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Global Fashion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Global Fashion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Global Fashion DM-212
Усі ціни 9 →Фрезер Для Педикюру І Манікюру Dm-212 65 Вт 45 000 Об/Мін Синій | 1 399 грн. |
Фрезер Для Педикюру І Манікюру Dm-212 65 Вт 45 000 Об/Мін Червоний | 1 399 грн. |
Фрезер Для Педикюру І Манікюру Dm-212 65 Вт 45 000 Про/Мін Чорний | 1 399 грн. |
Фрезер Для Педикюру І Манікюру Dm-212 65 Вт 45 000 Об/Мін Рожевий | 1 399 грн. |
Фрезер Для Педикюру І Манікюру Dm-212 65 Вт 45 000 Об/Мін Білий | 1 399 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →