Витяжка Beko CTB 6250 B чорний (8842113200)
Відео 2Фото 4 |
Beko CTB 6250 B чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko CTB 6250 B чорний
Вытяжка Beko Ctb 6250 B | 5 195 грн. |
Витяжка Beko CTB 6250 B | 4 752 грн. |
Витяжка Телескопічна Beko CTB 6250 B | 4 741 грн. |
Вытяжка телескопическая Beko CTB 6250 B | 4 737 грн. |
Витяжка Телескопічна Beko CTB 6250 B | 4 731 грн. |
Відеоогляди
Модификації Beko CTB 6250 B
Ціни на Beko CTB 6250 B |
---|---|---|---|---|
Beko CTB 6250 W білий | від 5 144 грн. | 6 пропозицій | ||
Beko CTB 6250 B чорний | від 4 731 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →