USB-хаб Belkin USB-C to HDMI + Charge Adapter (AVC002BTBK)
Відео 1Фото 2 |
Belkin USB-C to HDMI + Charge Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Belkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Belkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Belkin USB-C to HDMI + Charge Adapter
Усі ціни 18 →Адаптер Belkin Adapter USB-C to USB-C+HDMI 60W Pd Black (AVC002BTBK) | 1 209 грн. |
Адаптер Belkin Adapter USB-C to USB-C+HDMI 60W Pd Black (AVC002BTBK) | 1 188 грн. |
Адаптер Belkin HDMI+USB Type-C - USB Type-C (F/M), Black (AVC002BTBK) AVC0 | 1 255 грн. |
Belkin USB Type-C - HDMI v2.0 4k 60hz black (AVC002BTBK) | 1 309 грн. |
Belkin Charge Adapter USB-C - HDMI Black (AVC002BTBK) AVC002BTBK | 1 349 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →