Дитяче велокрісло Bellelli Mr Fox Relax B-Fix
Відео 1Фото 4 |
Bellelli Mr Fox Relax B-Fix під сідлопід сідло/на кермо |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bellelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bellelli.
Купити Bellelli Mr Fox Relax B-Fix
Усі ціни 7 →Детское велокресло Bellelli Mr Fox Relax B-Fix (SAD-82-39) | 4 190 грн. |
Bellelli Сиденье задн. Bellelli Mr Fox Relax B-fix (универсальное) c удлин | 4 800 грн. |
Велосиденье Bellelli Mr Fox Relax B-Fix красный/серый | 4 320 грн. |
Сидіння задн. Bellelli Mr Fox Relax B-fix (універсальне) з подовженою вилк | 5 040 грн. |
Сиденье заднее Bellelli Mr Fox Relax B-fix (универсальное) c удлиненной ви | 4 656 грн. |
Bellelli Детское велокресло Bellelli Mr Fox Relax B-fix до 22 кг Серебрист | 4 320 грн. |
Сидіння задн. Bellelli Mr Fox Relax B-fix до 22кг, сріблясте з чорною підк | 4 536 грн. |
Тривалі велопокатушки по вітчизняних дорогах аж ніяк не кращої якості стомлюють маленьких пасажирів "двоколісних коней". Але тільки не у випадку з Bellelli Mr Fox Relax B-Fix. Це дитяче крісло має просторим сидінням і забезпечує хорошу амортизацію нерівностей дорожнього полотна.
Імпровізована амортизація
Роль амортизатора в конструкції Велосидіння відіграє система кріплення до підсідельної труби велосипеда. Вона складається з хомута і гнучких сталевих прутів, які і поглинають дрібні нерівності, знижуючи тим самим навантаження на незміцнілий хребет дитини. Кріпильна система розрахована на вагу непосидючих пасажирів до 22 кг, що приблизно відповідає 5-річному віку чада.
Нахил спинки
У комплектації B-Fix крісло встановлюється на спеціальну платформу і їздить по ній вперед-назад, паралельно нахиляючи спинку. Оптимальну посадку маленького пасажира можна налаштувати під режими неспання і сну. Також в Bellelli Mr Fox Relax B-Fix реалізовані регулювання положення по висоті триточкових ременів безпеки і підніжок.
Ергономічне сидіння
Сидіння крісла встеляє м'яка підкладка, а у верхньому сегменті спинки видніється слот для дитячого велошлема. Дитину в кріслі надійно захищають широкі боковини. У сухому залишку модель підкуповує високою якістю матеріалів і збірки, а також гнучкою адаптацією до зростання дитини в міру його дорослішання.
Модификації Bellelli Mr Fox Relax B-Fix
Ціни на Bellelli Mr Fox Relax B-Fix |
---|---|---|---|---|
Bellelli Mr Fox Relax | від 4 489 грн. | 1 пропозиція | ||
Bellelli Mr Fox Relax B-Fix | від 4 190 грн. | 7 пропозицій |