Сушарка для білизни Besser 10292
Відео 1Фото 4 |
Besser 10292 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besser 10292
Усі ціни 14 →Сушарка для білизни Besser 230W 146х54х73см (10292) | 1 982 грн. |
Електросушарка для білизни Besser 10292 підлогова 230W | 2 399 грн. |
Сушарка для білизни підлогова електрична Besser 10292 230W 146*54*73см | 2 649 грн. |
Електросушарка для білизни BESSER 10292 240W, напольна | 2 395 грн. |
Електросушарка для білизни плитка розкладне Besser 10292 | 2 633 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →