Сушарка для білизни Besser 10291
Besser 10291 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besser 10291
Усі ціни 11 →Електросушарка для білизни BESSER 10291 120W, підлогова | 2 067 грн. |
Електросушарка для білизни BESSER 10291 120W підлогова | 1 645 грн. |
Сушарка для білизни електрична плитка Besser 10291 120W | 1 960 грн. |
Електросушарка для білизни підлогова BESSER 10291 120W 94x50x73см | 2 281 грн. |
Електрична сушарка для білизни електросушарка плитка розкладне Besser 1029 | 2 112 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →