Надувне крісло Bestway 75064
Фото 3 |
Bestway 75064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 75064
Надувне крісло - лежак Bestway 75064, 165 х 84 х 79 см | 999 грн. |
Надувне крісло Bestway 75064 (84 x 165 x 79 см) Chaise Sports Lounger | 1 382 грн. |
Надувне крісло Bestway 75064-1 Chaise Sports Lounger (84x165x79 см) Сірий | 1 304 грн. |
Надувне крісло-лежак BestWay 75064 (79*84*165 см., навантаження до 100 кг) | 1 022 грн. |
Надувне крісло-шезлонг Bestway 75064, 165 Х 84 Х 79 СМ | 1 287 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →