Надувне крісло Intex 68564
Відео 1Фото 3 |
Intex 68564 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68564
Усі ціни 32 →Надувное кресло Надувное велюровое кресло с пуфиком Intex (68564) | 1 181 грн. |
Надувне крісло Intex 68564, 130 х 99 х 76 см, пуф 64 х 28 см | 1 075 грн. |
Крісло + пуф-велюр Intex 127x102x76 см (68564) | 1 299 грн. |
Надувне крісло Intex 68564-2, 130 х 99 х 76 см, з ручним насосом та подушк | 1 336 грн. |
Надувне велюрове крісло Intex з пуфиком RL 68564 | 1 672 грн. |
ще 20 пропозицій
Я особисто більше купувати таке схуднення не буду "ЯК Б" дуже зручне, спочатку Крісло "полетіло" на гілку куща, і одразу ж прокололося. Полагодити заклеїти не вдалося, навіть спеціальним ремонтним набором. Довелося ВИКИНУТИ користуюся Intex 68564 тиждень рекомендую не купувати |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →