Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Надувні меблі   /   Intex

Надувне крісло Intex 68579

Фото - Надувні меблі Intex 68579
Відео 1Фото 3
Intex 68579
Колір
Тип
крісло
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
100 кг
Насос
без насоса
Флокіроване покриття (велюр)
Розміри (розкладений)
107х104х69 см
Вага
2.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 68579

Усі ціни 11 →

Надувне крісло Intex 68579, 107 х 104 х 69 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
849 грн.

Крісло надувне для приміщення Intex 68579 з ПВХ 107х104х69 см з велюровим покриттям до 100 кг Сіре (33-9-68579)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 302 грн.

Надувне крісло Intex 68579-2, 107 х 104 х 69 см, з ручним насосом та подушкою

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 110 грн.

Велюрове Крісло Intex 68579 сіре

Маркетплейс: Rozetka.ua  DDkids З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 400 грн.

Надувне крісло Intex 68579 з ПВХ 107х104х69 см з велюровим покриттям до 100 кг Сірий (127-9-68579)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AllDayMarket24 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 311 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Intex 68579

Відеоогляди