Велотренажер BH Fitness Airmag (H9120)
Відео 1Фото 7 |
BH Fitness Airmag |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BH Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BH Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BH Fitness Airmag
Усі ціни 10 →Магнітний велотренажер BH Fitness i.Airmag M-4776676 | 71 900 грн. |
Велотренажер спінінговий Fitness Airmag H9120 M-4776669 | 68 190 грн. |
Велотренажер магнітний BH Fitness Airmag H9120 | 57 539 грн. |
Велотренажер Spiningowy Bh Fitness Airmag H9120 | 46 904 грн. |
Spiningowy Bh Fitness Airmag H9120 | 46 904 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →