ІЧ обігрівач Bilux P 4000 4 кВт
Bilux P 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bilux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bilux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bilux P 4000 4 кВт
Інфрачервоний оігрівач Білюкс П4000 (3,6/400) чорний | 14 699 грн. |
Інфрачервоний стельовий обігрівач Білюкс П4000 (30 х 154 см), промисловий | 14 699 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Білюкс П4000 | 14 699 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Билюкс П4000 Чорний | 14 699 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Билюкс П4000 Білий | 14 699 грн. |
Додаткові функції і можливості інфрачервоного обігрівача Bilux P 4000:
- Мінімальна висота встановлення — 4 м
Модификації Bilux P 4000
Ціни на Bilux P 4000 |
---|---|---|---|---|
Bilux P 2000 2 кВт | від 10 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Bilux P 2400 2.4 кВт | від 10 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Bilux P 3000 3 кВт | від 14 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Bilux P 4000 4 кВт | від 14 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →