ІЧ обігрівач Bilux U 6000 5.7 кВт
Bilux U 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bilux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bilux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bilux U 6000 5.7 кВт
Інфрачервоний оігрівач Білюкс У6000 (5,7/400) | 14 999 грн. |
Інфрачервоний стельовий обігрівач Білюкс У6000, вуличний | 14 999 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Білюкс У6000 | 14 999 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Білюкс У6000 Білый | 14 999 грн. |
Додаткові функції і можливості інфрачервоного обігрівача Bilux U 6000:
- Мінімальна висота встановлення — 6 м
Модификації Bilux U 6000
Ціни на Bilux U 6000 |
---|---|---|---|---|
Bilux U 1500 1.5 кВт | від 6 749 грн. | 4 пропозиції | ||
Bilux U 2000 2 кВт | від 7 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Bilux U 4000 4.2 кВт | від 14 549 грн. | 4 пропозиції | ||
Bilux U 6000 5.7 кВт | від 14 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Bilux U 9000 9 кВт | від 25 949 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →