Витяжний вентилятор Binetti Silent FDS FDS-150 Silent
Фото 7 | від 7 800 до 7 801 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:150 мм Продуктивність:530 м³/год Шум:20 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Binetti Silent FDS 3
Характеристики
Binetti FDS-150 Silent |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Binetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Binetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Binetti Silent FDS FDS-150 Silent
Колір:
Сортувати
Binetti Binetti FDS-150 | 7 800 грн. |
Вытяжной вентилятор Binetti FDS-150 Silent | 7 801 грн. |
Канальний вентилятор Binetti FDS-150 Silent | 7 800 грн. |
Канальный вентилятор Binetti FDS-150 Silent | 7 800 грн. |
Закрити
Рекомендуємо