Картридж для води Bio Systems IRC-10L
Bio Systems IRC-10L |
|
Для усунення заліза
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bio Systems 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bio Systems.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bio Systems IRC-10L
Усі ціни 12 →BIO+ systems IRC-10L | 920 грн. |
BIO+systems Картридж для усунення заліза Bio+ systems IRC-10L Big Blue 10? | 732 грн. |
Картридж знезалізнюючий BIO+SYSTEMS IRC-10L BigBlue 10" 4,5"х10" (114х254м | 920 грн. |
BIO+ systems IRC-10L | 968 грн. |
Картридж для усунення заліза Bio+ systems IRC-10L Big Blue 10″ 86949003041 | 920 грн. |
ще 7 пропозицій
- Підходить для колби Big Blue 10
- Вимагає періодичної зворотної промивки
- Видаляє з води до 5 мг/л заліза
- Тривалий термін служби
- Працює в широкому діапазоні температур
РекомендуємоПорівняти в таблиці →