Картридж для води RAIFIL UDF-10-BP IRON (106705)
RAIFIL UDF-10-BP IRON |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL UDF-10-BP IRON
Raifil UDF-10-BP-IRON | 984 грн. |
Картридж обеззалізуючий Raifil UDF-10-BP-IRON (Big Blue 10) | 984 грн. |
Картридж для видалення заліза Raifil UDF-10-BP-IRON | 1 136 грн. |
Raifil UDF-10-BP-IRON (106705) | 984 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →