Протеїн BioTech Vegan Protein 0.5 кг
Відео 2 |
BioTech Vegan Protein 0.5 kg |
|
До складу також входить: борошно кіноа, подрібнені ягоди асаї і годжі, амінокислоти (L-глутамін, L-аргінін).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioTech Vegan Protein 0.5 кг
Усі ціни 28 →Протеин BioTechUSA Vegan Protein 500 g /20 servings/ Banana | 714 грн. |
Протеїн BioTechUSA Vegan Protein 500 g / 20 servings / Banana | 711 грн. |
Протеїн Biotech Vegan Protein 500 г Горіх (5999076234820) | 765 грн. |
Протеин BioTechUSA Vegan Protein 500 g /20 servings/ Hazelnut | 714 грн. |
Протеин BioTechUSA Vegan Protein 500 g /20 servings/ Vanilla Cookies | 714 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BioTech Vegan Protein
Ціни на BioTech Vegan Protein |
---|---|---|---|---|
BioTech Vegan Protein 0 кг | від 57 грн. | 14 пропозицій | ||
BioTech Vegan Protein 0.5 кг | від 711 грн. | 28 пропозицій | ||
BioTech Vegan Protein 2 кг | від 2 192 грн. | 40 пропозицій |
Рекомендуємо