Протеїн BioTech Protein Dessert Bar 0.1 кг
BioTech Protein Dessert Bar 50 g 0.1 кг1 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioTech Protein Dessert Bar 0.1 кг
Усі ціни 7 →BioTech USA Protein Dessert Bar 50 г чорний бісквіт | 105 грн. |
Білковий батончик BioTech Protein Dessert Bar (50 г), смак Потрійний шокол | 90 грн. |
Протеїновий батончик BioTech Protein Dessert Bar 50 грам Coconut Dream | 85 грн. |
Протеїновий батончик BioTech Protein Dessert Bar 50 грам Crunchy Caramel | 85 грн. |
Протеїновий батончик BioTech Protein Dessert Bar 50 грам Black Biscuit | 85 грн. |
Протеїновий батончик BioTech Protein Dessert Bar 50 грам Triple Chocolate | 85 грн. |
Протеїнові батончики BioTech Protein Dessert Bar (50 g, triple chocolate) | 174 грн. |
Модификації BioTech Protein Dessert Bar
Ціни на BioTech Protein Dessert Bar |
---|---|---|---|---|
BioTech Protein Dessert Bar 0.1 кг | від 85 грн. | 7 пропозицій | ||
BioTech Protein Dessert Bar 1 кг | від 1 520 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо