Велосумка Birzman Packman Travel Saddle Pack 6 л (BM17-BAG-SB-PKM)
Відео 1Фото 2 |
Birzman Packman Travel Saddle Pack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Birzman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Birzman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Birzman Packman Travel Saddle Pack 6 л
Велосумка Сумка Birzman Packman Travel Saddle Pack 6 л (BM17-BAG-SB-PKM) | 2 745 грн. |
Birzman Сумка Birzman Packman Travel Saddle Pack, 6 л, зеленая BM17-BAG-SB | 2 745 грн. |
Сумка підсідельна Birzman Packman Travel Saddle Pack 6л (BM17-BAG-SB-PKM) | 3 054 грн. |
Сумка Birzman Packman Travel Saddle Pack, 6л | 3 020 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →