Пилосос
Black&Decker BHHV 320 J
Фото 4 |
Black&Decker BHHV 320 J 2020 рікакумуляторний |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BHHV 320 J
Усі ціни 6 →Ручний пилосос Black&Decker BHHV320J | 2 948 грн. |
Ручной пылесосc Black+Decker Dustbuster BHHV320J-QW | 2 945 грн. |
Black+Decker BHHV320J вітрина | 2 777 грн. |
Ручний пилосос Black+Decker Dustbuster BHHV320J-QW | 2 955 грн. |
Ручний пилосос Black+Decker Dustbuster BHHV320J-QW | 2 945 грн. |
Ручной пылесос Black+Decker Dustbuster BHHV320J-QW | 2 951 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →