Будівельний фен Black&Decker KX1650
Відео 5Фото 8 |
Black&Decker KX1650 легкий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker KX1650
Технічний фен Black + Decker KX1650 (KX1650) | 1 257 грн. |
Пістолет гарячого повітря - фен мережевий BLACK + DECKER KX1650 | 1 256 грн. |
Строительный фен BLACK&DECKER KX1650-XK (KX1650) | 1 257 грн. |
Два режиму, нуль змінних насадок
У фена Black&Decker KX1650 всього два режими роботи. Перший (температура 460 °С і низька швидкість повітряного потоку) призначений для сушіння лакофарбових покриттів, нагрівання термостійких матеріалів і розморожування трубопроводів. Другий режим (температура 600 °С і висока швидкість повітряного потоку) використовується для видалення фарби та лаку, а також паяння стиків трубопроводів з ПВХ.
До фена KX1650 випускається декілька видів змінних насадок на сопло: конічна, широка, стеклозащитная, з відбивачем і скребок. Але ні одна з них не входить в комплект (хоча навіть менш престижні виробники включають аксесуари в комплектацію будівельних фенів). Тому насадки, якщо вони необхідні для вашої роботи, потрібно купувати окремо.
Добротний інструмент для не надто складних завдань
Виробник попереджає і навіть підкреслює, що фен Black&Decker KX1650 абсолютно не призначений для професійного використання. Для інтенсивної роботи і складних завдань у Black&Decker є більш серйозні моделі. А фен KX1650 — це невеликий, легкий (всього 600 м) і простий за конструкцією інструмент, який підійде тим, хто самостійно займається дрібним ремонтом будинку, на дачі або в гаражі.
- Довжина мережевого кабелю 2 м