Будівельний фен AEG HG 560 D (4935441015)
Фото 6 |
AEG HG 560 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG HG 560 D
Усі ціни 11 →Технічний фен AEG HG 560 D 4935441015 | 2 073 грн. |
AEG HG560D | 2 256 грн. |
Промисловий фен AEG HG 560 D | 1 670 грн. |
ТЕРМОВОЗДУХОДУВКА AEG HG 560D (4935441015) | 1 953 грн. |
AEG HG560D | 2 030 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →