Рюкзак Black Diamond Blitz 28 28 л
Відео 2Фото 2 |
Black Diamond Blitz 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Blitz 28 28 л
Туристический рюкзак Black Diamond Blitz 28 Alloy (BD 6812471000ALL1) BD 6 | 3 900 грн. |
Рюкзак туристичний Black Diamond Blitz 28 Чорний-Сірий | 3 900 грн. |
Рюкзак Black Diamond Blitz 28 Білий-Сірий | 3 705 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →