Рюкзак Black Diamond Speed 40 42 л
Відео 3Фото 5 |
Black Diamond Speed 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Speed 40 42 л
Усі ціни 6 →Рюкзак Black Diamond Speed 40, Graphite, M/L BD 6811770004ML1 | 7 995 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Speed 40 Graphite M/L (BD 6811770004ML1) | 7 995 грн. |
Рюкзак Black Diamond Speed 40 л M/L Сірий | 7 995 грн. |
Туристический рюкзак Black Diamond Speed 40 Sulphur M/L (BD 6812377006ML1) | 7 215 грн. |
Рюкзак Black Diamond Speed 40 л M/L Жовтий | 7 215 грн. |
Рюкзак Black Diamond Speed 40 Graphite M/L (BD 6811770004ML1) | 7 995 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Speed 40 S — загальний обсяг 38 літрів, вага 1320 грам, габарити 66x28x30 см
- Модель Speed 40 M — загальний об'єм 40 літрів, вага 1340 грам, габарити 71x28x30 см
- Модель Speed 40 L — загальний об'єм 42 літрів, вага 1360 грам, габарити 76x28x30 см
Модификації Black Diamond Speed 40
Ціни на Black Diamond Speed 40 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Speed 30 32 л | від 6 045 грн. | 24 пропозиції | ||
Black Diamond Speed 40 42 л | від 7 215 грн. | 6 пропозицій | ||
Black Diamond Speed 50 50 л | від 7 605 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →