Рюкзак Black Diamond Bbee 11 л
Відео 2Фото 8 |
Black Diamond Bbee |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Bbee 11 л
Усі ціни 6 →Туристичний рюкзак Black Diamond Bbee 11 Ash (BD 681217.ASH) BD 681217.ASH | 2 535 грн. |
Рюкзак Black Diamond Bbee 11 Ash Grey (1033-BD 681217.ASH) | 2 535 грн. |
Рюкзак міський Black Diamond - Bbee 11л, Ash (BD 681217.ASH) | 2 535 грн. |
Рюкзак Black Diamond Bbee 11 л Блакитний | 2 340 грн. |
Рюкзак Black Diamond Bbee 11 л Сірий | 2 535 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Bbee 11 Ash (BD 681217.ASH) | 2 535 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →