Рюкзак Black Diamond Mission 45 45 л
Відео 2Фото 8 |
Black Diamond Mission 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Mission 45 45 л
Усі ціни 10 →Рюкзак Black Diamond Mission 45 Cobalt/Black M/L (BD 681187.CBBK-ML) 79366 | 8 979 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 45, Cobalt/Black, M/L BD 681187.CBBK-ML | 8 541 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 45 (Cobalt/Black, M/L) (BD 681187.CBBK-ML) | 8 979 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Mission 45 Cobalt/Black (BD 681187.CBBK - | 8 541 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 45 Cobalt/Black M/L (1033-BD 681187.CBBK-M/L) | 8 541 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Black Diamond Mission 45
Ціни на Black Diamond Mission 45 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Mission 45 45 л | від 8 541 грн. | 10 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 55 55 л | від 8 931 грн. | 18 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 75 75 л | від 9 945 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →