Рюкзак Black Diamond Mission 75 75 л (BD681185CBLTML1)
Відео 2Фото 8 |
Black Diamond Mission 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Mission 75 75 л
Туристичний рюкзак Black Diamond Mission 75, Cobalt, S/M BD 6811854057SM1 | 9 945 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Mission 75 Cobalt S/M (BD 6811854057SM1) | 10 455 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 75 S/M Синій | 10 455 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 75, Cobalt, S/M (BD 6811854057SM1) | 10 455 грн. |
Відеоогляди
Модификації Black Diamond Mission 75
Ціни на Black Diamond Mission 75 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Mission 45 45 л | від 8 541 грн. | 10 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 55 55 л | від 8 931 грн. | 18 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 75 75 л | від 9 945 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →