Рюкзак Black Diamond Crag 40 40 л
Відео 3Фото 7 |
Black Diamond Crag 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Crag 40 40 л
Усі ціни 29 →Рюкзак Black Diamond Crag 40, Black, S/M BD 681169.BLAK-SM | 3 900 грн. |
Рюкзак Crag 40 Black, S/M (BD 681169.BLAK-SM) | 3 900 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Crag 40 M/L Black (BD 681169.BLAK - M/L) | 3 900 грн. |
Рюкзак Black Diamond Crag 40 Black M/L (1033-BD 681169.BLAK-M/L) | 3 900 грн. |
Рюкзак Black Diamond Crag 40, Black, M/L BD 681169.BLAK-ML | 3 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →