Смартфон Blackview A70 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 9Фото 20 |
Blackview A70 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
2021 рікA (ультрабюджетні)
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T310
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:5380 мАгод
Вага:205 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview A70 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 9 →Blackview A70 Pro 4/32GB BlackРоздільна здатність екрану: HD+ (1600*720 px) 20:9 Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.5" Процесор: Unisoc Tiger... щеT310 Вбудована пам'ять: 32Gb Ємність аккумулятору: 5380mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 3 449 грн. |
Blackview A70 Pro 4/32GB BlackРоздільна здатність екрану: HD+ (1600*720 px) 20:9 Колір: Чорний (Black) Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.5"... щеПроцесор: Unisoc Tiger T310 Вбудована пам'ять: 32Gb Ємність акумулятору: 5380mah Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 3 649 грн. |
Смартфон Blackview a70 pro 4/32gb red | 3 498 грн. | Продавець: Beelife |
Blackview A70 Pro 4/32GB BlueРоздільна здатність екрану: HD+ (1600*720 px) 20:9 Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.5" Процесор: Unisoc Tiger... щеT310 Вбудована пам'ять: 32Gb Ємність аккумулятору: 5380mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 3 149 грн. |
Blackview A70 Pro 4/32GB GreenРоздільна здатність екрану: HD+ (1600*720 px) 20:9 Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.5" Процесор: Unisoc Tiger... щеT310 Вбудована пам'ять: 32Gb Ємність аккумулятору: 5380mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 3 449 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія Blackview A (ультрабюджетні)Порівняти в таблиці →
від 8 798 грн.
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г
від 3 898 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4680 мАгод, 195 г
від 3 691 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
від 3 214 грн.
6.01 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4280 мАгод, 156 г
від 4 399 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 20 МП, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 195 г
від 2 585 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 196 г
від 2 240 грн.
6.21 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 4200 мАгод, 180 г
від 7 337 грн.
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 3 356 грн.
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 4280 мАгод, 185 г
від 6 995 грн.
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 3 599 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 12 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5080 мАгод, 193 г
від 4 403 грн.
6.5 ", 272 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, зарядка: fast charge, 4480 мАгод, 193 г
від 3 149 грн.
6.52 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 3 199 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 3 700 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 197 г
від 3 250 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6761 Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 4080 мАгод, 170 г
від 3 310 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4680 мАгод, 180 г
від 3 475 грн.
6.21 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 4200 мАгод, 180 г
від 3 474 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
від 2 199 грн.
6.1 ", 232 ppi, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4080 мАгод, 171 г
Відеоогляди
Blackview A70 Pro - unboxing i prvi dojmovi
21 лютого 20226 091 перегляд
Blackview A70 Pro recenzija - klasičar jake baterije i iznenađujuće fluidnog rada (07.03.2022)
7 березня 20222 625 переглядів
Blackview A80 Pro Vs A70
26 лютого 20214 456 переглядів
Бюджетка на 11 андроиде, да ещё и с огромной батареей! Blackview A70 !! Снято\сведено на BL6000pro
2 лютого 20214 579 переглядів
Unboxing blackview A70Pro phone / by Unboxing master
25 лютого 2022495 переглядів
Itel A70pro 12/256 || Field Green || Complete Unboxing || Happy sale at Dm Mobile
2 березня 2024116 переглядів
Topping A70 Pro Display
31 травня 20232 207 переглядів
Unboxing BLACKVIEW A70 PRO - inserting SIM and SD card
20 січня 2023396 переглядів
Blackview A70 Pro (2022) | 13MP AI Triple Camera (Sony IMX258) | UniSoc 2.0 GHz Quadcore
27 березня 20224 120 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 299 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 2 953 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 2 999 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 196 г
від 3 576 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 3 308 грн.
6.53 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 3 478 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 3 145 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 2 965 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 3 439 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 192 г