Самокат Bladesport Air Cross Disk 230
Відео 2Фото 5 |
Bladesport Air Cross Disk 230 |
|
Класичний самокат з великими колесами для комфортної їзди дорогами і, частково, бездоріжжям. Модель позиціонується виробником у верхній ціновий діапазон, оснащена зручним заднім ручним дисковим гальмом і може послужити відмінним вибором як міський автомобіль. Для цього виріб обладнано великими надувними колесами діаметром 23 см, що допомагає їм безперешкодно проїжджати нерівними дорогами, ямками, горбками, хистким грунтом та ін.
Матеріал коліс забезпечує якісне зчеплення з поверхнею, а надійні підшипники типу ABEC 7 продовжують термін служби пристрою, досить швидко розвивають та тривалий час утримують швидкість пересування. Міський двоколісний самокат Bladesport Air Cross Disk 230 оснащений механічним гальмом, яке допомагає плавно скидати швидкість і уникати травмонебезпечних ситуацій. Самокат добре адаптується під індивідуальні параметри користувачів, дозволяючи налаштувати висоту керма під зростання райдера в межах до максимальних 106 см. Таким чином, однією моделлю можуть користуватися кілька людей, підлаштовуючи її під себе. Для компактності зберігання та перенесення виріб можна скласти. Завдяки цьому самокат легко транспортується в ліфті або громадському транспорті. З додаткового оснащення варто виділити наявність дзвінка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bladesport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bladesport.
Купити Bladesport Air Cross Disk 230
Усі ціни 10 →Самокат Blade Sport Air Cross Disk 230 White/Red (230185) | 6 990 грн. |
Самокат Blade Sport Air Cross Disk 230, white/red | 6 990 грн. |
Blade Sport Air Cross Disk 230, white/red (230185) 230185 | 6 641 грн. |
Самокат Blade Sport Air Cross Disk 230, white/red 230185 | 6 990 грн. |
Blade Самокат Blade Sport Air Cross Disk 230 Бело-красный 230185 | 6 990 грн. |