Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still 100
від 2 627 до 3 055 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:100 мм Продуктивність:84 м³/год Шум:25 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Aero Still 9
Характеристики
Blauberg Aero Still 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Aero Still 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Aero Still 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Aero Still 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Aero Still 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Aero Still 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Aero Still 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Aero Still 100
Колір:
Сортувати
Вентилятор Blauberg Aero Still 100 | 3 055 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Aero Still 100 | 3 055 грн. |
Малошумний вентилятор BLAUBERG Aero Still 100 200110104020 | 2 627 грн. |
Blauberg Малошумный вентилятор BLAUBERG Aero Still 100 200110104020 | 3 055 грн. |
Вентилятор Blauberg Aero Still 100 | 3 055 грн. |
Витяжний вентилятор BLAUBERG Aero Still 100 | 2 902 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still 100 білий | 3 055 грн. |
Вентилятор витяжний вентилятор Blauberg Aero Still 100 білий | 3 055 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо